Atrakcje w Zachełmiu

(7)

Zachełmie szlaki turystyczne Większość turystów, którzy chcą wędrować po Karkonoszach przyjeżdża do dużych ośrodków turystycznych: Szklarskiej Poręby i Karpacza, obawiając się, ż... więcej »

Zamek Chojnik znajduje się na szczycie wzgórza Chojnik położonego pomiędzy Sobieszowem, Zachełmiem i Jagniątkowem. Zamek Chojnik został pobudowany w XIV w. przez księci... więcej »

Jelenia Góra-Sobieszów

Wodospad Podgórnej w Przesiece to trzeci, pod względem wysokości, wodospad w polskiej części Karkonoszy – jego wysokość to 10 metrów.  Na wodospad składa się potrójna k... więcej »

Przesieka

Karkonosze, jak podają wszystkie poradniki turystyczne i encyklopedie to najwyższa część jednego z dwóch głównych pasm górskich w naszym kraju – Sudetów. Karkono... więcej »

Zachełmie - historia miejscowości Zachełmie to mała wieś leżąca na Pogórzu Karkonoskim na wysokości ok. 500 metrów n.p.m. Zachełmie powstało w XVII stuleciu, po wojnie 30-letniej. ... więcej »

Małe miasteczka, dziki zachód, kraina Świętego Mikołaja, podwodny świat, makieta bitwy powietrznej oraz wiele innych. Do dyspozycji odwiedzających są również: stanowiska sterowani... więcej »

ul. Karkonoska 32, 58-540 Karpacz
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00